Otsikuhoidikud
Aksessuaarid

Tagastamispoliitika

Ülevaade

Meie tagasimakse- ja tagastuspoliitika kehtib 14 päeva. Kui ostust on möödunud 14 päeva, ei saa me teile pakkuda täielikku tagasimakset ega vahetust.

Tagastuse saamiseks peab teie kaup olema kasutamata ja samas seisukorras, kui selle saite. See peab olema ka originaalpakendis (v.a defektne või pakendis kahjustatud toode).

Tagastamise lõpetamiseks vajame ostutšekki või ostutõendit.

Kui teie tagastus on kätte saadud ja kontrollitud, saadame teile e-kirja, et teavitada teid, et oleme teie tagastatud kauba kätte saanud. Samuti teavitame teid teie tagasimakse kinnitamisest või tagasilükkamisest.

Kui teid kinnitatakse, töödeldakse teie tagasimakset ja teie krediitkaardile või algsele makseviisile kantakse teatud päevade jooksul automaatselt krediit.

Hilinenud või saamata jäänud tagasimaksed

Kui te pole veel tagasimakset saanud, kontrollige esmalt uuesti oma pangakontot.

Seejärel võtke ühendust oma krediitkaardiettevõttega, võib kuluda veidi aega, enne kui teie tagasimakse ametlikult postitatakse.

Järgmisena võtke ühendust oma pangaga. Sageli kulub enne tagasimakse postitamist veidi töötlemisaega.

Kui olete seda kõike teinud ja te pole ikka veel oma tagasimakset saanud, võtke meiega ühendust aadressil info@bitload.ee.

Vahetused

Vahetame esemed välja (või tagasatame ostusumma) ainult siis, kui need on defektsed või kahjustatud. Defektsest (või pakendis kahjustatud) tootest saate tevitada aadressil info@bitload.ee. Võtame teiega ühendust esimesel võimalusel ning leiame teile sobiva lahenduse.

Saatmise tagastus

Toote tagastamisaadressi saadame teile peale esmast asjaolude selgitamist.

Kauba tagastamise eest vastutate ise oma saatmiskulude eest. Saatekulu ei kuulu tagastamisele. Kui saate raha tagasi, arvatakse teie tagasimaksest maha tagastamiskulud.

Olenevalt teie elukohast võib aeg, mis kulub teie vahetatud toote teieni jõudmiseks, erineda.

Lisaküsimused

Tagasimaksete ja tagastamisega seotud küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil info@bitload.ee.

0
Ostukorv