Otsikuhoidikud
Aksessuaarid

Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

BitLoad'i jaoks, mis on kättesaadav aadressil bitload.ee, on oluline külastajate privaatsus. See privaatsuspoliitika dokument sisaldab teavet selle kohta, millist tüüpi teavet BitLoad kogub ja salvestab ning kuidas me seda kasutame.

Kui teil on täiendavaid küsimusi või vajate rohkem teavet meie privaatsuspoliitika kohta, ärge kartke meiega ühendust võtta.

See privaatsuspoliitika kehtib ainult meie veebipõhiste tegevuste kohta ning see on kohaldatav meie veebisaidi külastajatele seoses nende jagatud teabe ja/või kogutud teabega BitLoad'is. See poliitika ei kehti offline-režiimis või muude kanalite kaudu kogutud teabe suhtes, välja arvatud käesolev veebisait.

Nõusolek

Meie veebisaidi kasutamisega annate käesolevaga nõusoleku meie privaatsuspoliitikale ning nõustute selle tingimustega.

Teave, mida kogume

Isiklikku teavet, mida teilt küsitakse ja põhjused, miks teilt seda küsitakse, tehakse teile selgeks hetkel, kui palume teil esitada oma isiklik teave.

Kui võtate meiega otse ühendust, võime saada täiendavat teavet teie kohta, nagu teie nimi, e-posti aadress, telefoninumber, saadetud sõnumi sisu ja/või lisatud failid ning muu teave, mille otsustate meile edastada.

Kui registreerute kontole, võime küsida teie kontaktandmeid, sealhulgas selliseid elemente nagu nimi, ettevõtte nimi, aadress, e-posti aadress ja telefoninumber.

Kuidas kasutame teie informatsiooni

Me kasutame kogutud teavet mitmel erineval viisil, sealhulgas:

  • Pakkudes, käitades ja hooldades meie veebisaiti
  • Parandada, kohandada ja laiendada meie veebisaiti
  • Mõista ja analüüsida, kuidas te kasutate meie veebisaiti
  • Arendada uusi tooteid, teenuseid, funktsioone ja funktsionaalsusi
  • Suhelda teiega otse või ühe meie partnerite kaudu, sealhulgas klienditeeninduseks, teile veebisaidi kohta uuenduste ja muu teabe pakkumiseks ning turundus- ja reklaamieesmärkidel
  • Saata teile e-kirju
  • Leida ja ennetada pettusi

Logi failid

BitLoad järgib standardset protseduuri logifailide kasutamisel. Need failid jälgivad külastajate tegevust veebisaitidel. Kõik majutusteenuse pakkujad teevad seda ja see on osa majutusteenuste analüütikast. Logifailide kogutud teave hõlmab internetiprotokolli (IP) aadresse, brauseritüüpi, internetiteenuse pakkuja (ISP) andmeid, kuupäeva ja kellaaega, viitamis-/väljumislehekülgi ning võimalik, et klikkide arvu. See teave ei ole seotud ühegi isikliku tuvastamisele kuuluva teabega. Teabe eesmärk on trendide analüüsimine, veebisaidi haldamine, kasutajate liikumise jälgimine veebisaidil ja demograafilise teabe kogumine.

Küpsised ja veebimärgised

Nagu igal teisel veebisaidil, kasutab BitLoad "küpsiseid" (cookies). Neid küpsiseid kasutatakse teabe salvestamiseks, sealhulgas külastajate eelistuste ja külastatud veebisaidi lehtede kohta. Teavet kasutatakse kasutajakogemuse optimeerimiseks, kohandades meie veebilehe sisu külastajate brauseritüübi ja/või muu teabe alusel.

Reklaamipartnerite privaatsuspoliitika

Reklaamipartnerite privaatsuspoliitika

Saate sellest loendist leida iga BitLoad'i reklaamipartneri privaatsuspoliitika.

Kolmanda osapoole reklaamiserverid või reklaamivõrgustikud kasutavad tehnoloogiaid nagu küpsised, JavaScript või veebimärgised oma vastavates reklaamides ja linkides, mis ilmuvad BitLoad'il, ja mis saadetakse otse kasutajate brauseritesse. Need tehnoloogiad saavad automaatselt teie IP-aadressi, kui see toimub. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja/või reklaamisisu isikupärastamiseks, mida näete külastatud veebisaitidel.

Märkus: BitLoad'il puudub juurdepääs või kontroll nende küpsiste üle, mida kasutavad kolmanda osapoole reklaamijad.

Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika

BitLoad'i privaatsuspoliitika ei kehti teiste reklaamijate ega veebisaitide suhtes. Seetõttu soovitame teil konsulteerida nende kolmanda osapoole reklaamiserverite vastavate privaatsuspoliitikatega, et saada üksikasjalikumat teavet. See võib hõlmata nende tavasid ja juhiseid selle kohta, kuidas loobuda teatud valikutest.

Teil on võimalik küpsised keelata oma individuaalsete brauseri valikute kaudu. Üksikasjalikumat teavet küpsiste haldamise kohta konkreetsete veebilehitsejate kohta leiate vastavate veebilehitsejate veebisaitidelt.

CCPA privaatsuspoliitika (ärge müüge mu isiklikke andmeid)

CCPA kohaselt on California tarbijatel muude õiguste hulgas õigus:

Nõuda ettevõttelt, mis kogub tarbija isikuandmeid, avaldust nende isikuandmete kategooriate ja konkreetsete isikuandmete kohta, mille ettevõte tarbijate kohta kogunud on.

Nõuda ettevõttelt kustutada kõik isikuandmed, mis ettevõte tarbija kohta kogunud on.

Nõuda ettevõttelt, mis müüb tarbija isikuandmeid, mitte müüa tarbija isikuandmeid.

Kui esitate päringu, on meil üks kuu aega vastamiseks. Kui soovite kasutada mõnda neist õigustest, võtke meiega ühendust.

GDPR andmete kaitse õigused

Soovime veenduda, et olete täielikult teadlik kõigist teie andmekaitseõigustest. Igal kasutajal on järgmised õigused:

Õigus juurdepääsule - Teil on õigus paluda oma isikuandmete koopiaid. Selle teenuse eest võime teilt küsida väikest tasu.

Õigus parandamisele - Teil on õigus paluda meil parandada teie arvates ebatäpset teavet. Teil on ka õigus paluda meil täiendada teavet, mille arvate olevat puudulik.

Õigus kustutamisele - Teil on õigus paluda meil kustutada teie isikuandmed, teatud tingimustel.

Õigus töötlemise piiramisele - Teil on õigus paluda meil piirata teie isikuandmete töötlemist, teatud tingimustel.

Õigus vastuväitele töötlemisele - Teil on õigus teatud tingimustel esitada vastuväide meie isikuandmete töötlemisele.

Õigus andmete ülekandmisele - Teil on õigus paluda meil edastada kogutud andmed teisele organisatsioonile või otse teile, teatud tingimustel.

Kui esitate päringu, on meil üks kuu aega vastamiseks. Kui soovite kasutada mõnda neist õigustest, võtke meiega ühendust.

Laste informatsioon

Meie prioriteetide hulka kuulub ka laste kaitse interneti kasutamisel. Julgustame vanemaid ja hooldajaid jälgima, osalema ja/või juhendama laste internetikasutust.

BitLoad ei kogu teadlikult isiklikult tuvastatavat teavet alla 13-aastastelt lastelt. Kui arvate, et teie laps võib olla edastanud sellist teavet meie veebisaidil, julgustame teid tungivalt võtma meiega kohe ühendust, ja teeme parima, et selline teave meie arvest eemaldada.

Muutused privaatsuspoliitikas

Me võime aeg-ajalt uuendada oma privaatsuspoliitikat. Seetõttu soovitame teil seda lehekülge perioodiliselt üle vaadata, et olla teadlik muudatustest. Teavitame teid muudatustest, avaldades uue privaatsuspoliitika sellel lehel. Need muudatused jõustuvad kohe pärast nende avaldamist..

Võta ühendust

Kui teil on küsimusi või ettepanekuid meie privaatsuspoliitika kohta, ärge kartke meiega ühendust võtta.

0
Ostukorv